KONTAKT GortoMed
wózki inwalidzkie

telefon

77 556 02 77
e-mail
info@gorto-med.pl

Schodołazy, Wózki elektryczne, Podnośniki transportowe, Windy dla niepełnosprawnych

wózki elektryczne
schodołazy STRONA GŁÓWNA schodołazy O FIRMIE schodołazy SPIS TREŚCI schodołazy LINKI schodołazy NAPISZ DO NAS! schodołazy KONTAKT schodołazy

sprzęt rehabilitacyjny

PRODUKTY
wózki elektryczne

higiena pacjenta Higiena Pacjenta

wózki elektryczne

windy dla niepełnosprawnych Łóżka rehabilitacyjne

łóżka rehabilitacyjne

materace przeciwodlezynowe Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe

materace przeciwodlezynowe Koncentratory tlenu

Materace przeciwodleżynowe

windy dla niepełnosprawnych Podnośniki dla niepełnosprawnych

wózki elektryczne

windy dla niepełnosprawnych Schodołazy

wózki elektryczne

windy dla niepełnosprawnych Windy dla niepełnosprawnych

wózki elektryczne

windy dla niepełnosprawnych Wózki elektryczne

wózki elektryczne
sklep rehabilitacyjny
platformy dla niepełnospawnych

ZADAJ PYTANIE
Podnośniki kąpielowe


windy schodowe


SCHODOŁAZY

Kontakt telefoniczny Leasing sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego i sportowego


schodołaz liftkar16 580

Kontakt telefoniczny
Leasing sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego i sportowego

Schodołaz liftkarCałkowicie zintegrowany system jezdny
PT Outdoor pozwala osobom z problemami w poruszaniu się osiągnąć nową jakość. Wyposażony jest w wygodne siedzenie i podłokietniki. Te schodołazy są bardzo łatwo manewrowalne.

Mocna konstrukcja dla dużej stabilności
PT Outdoor posiada duże niebieżnikowane koła i szerszą oś kół dla zapewnienia większej stabilności na zewnątrz. Teraz bez problemu możesz pokonać schody i nierówności na zewnątrz.

Zostać zwiezionym na dół
W schodołazie Liftkar PT koła hamujące aktywują system hamulcowy znajdujący się w kole głównym. Przechylanie schodołazu wolno do tyłu aktywuje hamulce, więc nie ma ryzyka, że Liftkar odjedzie z tobą podczas zjeżdżania po schodach.
Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09

15 300

Kontakt telefoniczny
Leasing sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego i sportowego

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09Schodołaz gąsienicowy dopinany do wózka ręcznego

Kolor:
pomarańczowy lub jasno niebieski

Waga:
47 kg (37 kg mechanizm kroczący, 10 kg kolumna sterująca)

Wznoszenie:
35 stopni max, wskaźnik wznoszenia wyślietlany na kolumnie sterującej.

Min. szerokość schodów:
820 mm

Napięcie:
24 V. Ładowarka zasilana prądem 230 V. Kontrola naladowania akumulatorów jest osiągana za pomoca mikroprocesora, programującego działanie sprzętu z odpowienim modelem akumulatorów. Gniazdo na kabel sieciowy ładowarki na obudowie urządzenia przekazuje sygnał o nieaktywności podczas gdy ładowarka jest podłączona. Poziom naładowania jest sygnalizowany za pomocą zielonej kontrolki na kolumnie strującej. Gdy kontrolka nie miga, stopień naładowania mieście się w przedziale od 20 do 100 %. Kiedy kontrolka miga oznacza to, że poziom naładowania spadł do 20% i należy podłączyć urządzenie do sieci. Podczas procesu ładowania, status baterii jest wizualizowany przez 4 kontrolki umiejscowione na tylnej części obudowy urządzenia. Zielona dioda na górze wskazuje podłączenie do źródła energii, czerwona sygnalizuje rozładowanie akumulatorów, żółta wskazuje naładowanie do około 80%, czyli poziomu w którym schodołaz może być już użytkowany. Jednak dla lepszego funkcjonowania zalecane jest zaczekać do momentu, aż zapali się zielona dioda (100 % naladowania). Kiedy kontrolki są zapalone, urządzenie automatycznie przełącza się na tryb awaryjny.

Tempo
5 m / min wchodzac i 5m / min schodząc ( to samo tempo bez obciązenia)

Obsługiwany zasięg
23 piętra z których 20 jeżeli miga zielona kontrolka na kolumnie sterującej alarmująca o konieczności naładowania akumulatorów oraz 1 piętro do momentu wyłączenia urządzenia

Droga
nie określona, powierzchnia umożliwiająca opór gumy, zapewniająca przyleganie baz pozostawiania żadnych śladów linii pracy urządzenia

Bezpieczny poziom obciązenia
130 kg

Minimalna wielkość półpiętra
970 mm z wózkiem ręcznym oraz pasażerem

Sterowanie
przyciski góra / dół na kolumnie sterującej: przyciski na panelu sterowania do załadowania kół wózka na pojazd.

Transportowanie
Schodołaz może być rozłożony na dwie częsci jednym ruchem bez wysiłku. Podwozie jest wyposażone w dwie rączki, może być przewożony w bagażniku.

Użytkowanie
Zaprojektowany do użytku z różnymi typami wózków ręcznych mocowanych za pomocą zapięć dostosowujących się do wysokości, szerokości i głębokości baz potrzeby stosowania żadnych kluczy. Właściwy zarówno do wózków składanych jak i nieskładanych.

Bezpieczeństwo
Kontrolki zagrożenia, kolumna sterująca zamocowana za pomocą mechanicznego systemu zamknięcia po obu stronach, użytkowanie dopuszczalne jedynie wtedy, gdy machaniczne blokady są dobrze zamknięte.
Pas bezpieczeństwa na życzenie. Bezpieczne mocowania na wózek ręczny zapobiegające awaryjnemu otwarciu. Dodatkowy przycisk STOP.


© 2018 GortoMed - Schodołazy, Wózki elektryczne, Podnośniki transportowe, Windy dla niepełnosprawnych, Aparaty tlenowe - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Partnerzy: Sklep medyczny, sprzęt rehabilitacyjny, windy dla niepełnosprawnych, sprzęt sportowy, Łóżka szpitalne - Regulamin zakupów